GİZLİ HİPNOZUN Karanlık Dünyası ➤ Gizli Hipnoz Nasıl Yapılır?


GİZLİ HİPNOZUN Karanlık Dünyası ➤ Gizli Hipnoz Nasıl Yapılır?
Ücretsiz İkna Kursu: http://www.huseyingungor.net/ikna-atolyesi

Merhaba
Bu gün sizlere gizli hipnozdan bahsedeceğim.Bir yere kaybolmayın.

Gizli hipnoz diyince umarım aklınıza birkaç kelimeyle insanları uyku haline alma gibi bir şey gelmiyordur.Yıllar boyunca izlediğimiz filmlerde hep buna şahit olduk.Aslında bu fikri size kabul ettirmek bile gizli hipnoz sayılabilir.
İnsanlar hipnoz durumuna girmeye korkuyorlar.Kendilerinin bilinçsiz olacaklarını ve başka kişiler tarafından kontrol edilebileceklerini düşünüyorlar.Halbuki kişilerin bilinci açık ve kendi istekleri dışında onlara bir şey yaptıramazsınız.Bu yüzden asıl korkulması gereken şey gözleriniz kapalıyken değil açıkken size fısıldanan telkinler olmalıdır.

Televizyonu açtığınızda binlerce insanın konuşma yapan bir çok politikacının ağzından çıkan kelimeleri dikkatlice dinlediğini ve uyguladığını fark edebiliyormusunuz?.Bu politikacıların vaatlerini tutarlılık yaratmak için halka tekrarlattıklarını görebiliyormusunuz?

Ünlü markaların reklamlarını izlediğinizde sloganlar ve gizli emirlerle markalarını sizin zihninize kodladıklarını peki biliyormusunuz.?

Peki neden makete gittiğinizde kafanızda 3-4 tane almak istediğiniz şey varken tüm sepetinizi doldurup çıkıyorsunuz?

Cevabı çok basit gizli hipnozun farklı bir formuna maruz kalıyorsun.Zihniniz büyük markaların ve otorite kişilerin kontrolü altında
Size kırmızı kelimesini söylesem aklınıza pek bir şey gelmeyebilir ama yanına sarı rengi koyarsanız aklınıza işte o anda binlerce görsel gelmeye başlar.Futbol takımı olarak Galatasaray gelebilir ,fastfood olarak da bildiğimiz büyük firmalar aklınıza gelecektir.Renkleriyle zihninizde kendilerini bağdaştırırlar.
Bilinçli bir şekilde renk kullanımları sizin duygularınız üzerinde çok etkili, Muhtemelen güven oluşturmak isterlerse mavi , huzur hissi yaratmak için yeşil ve acıkma hissi oluşturmak için kırmızıyı kullanacaklardır.
Artık Bankaların neden daha çok mavi ve yeşili tercih ettiğini biliyorsunuz.
Sizi bulunduğunuz ortamda tutmak için yavaş müzikler kullanacaklardır.Böylece sizin alışveriş yapma olasılığınızı arttıracaklardır.
Kumarhanelerde bunun örneği çok fazladır.Zaman algınızı kırmak için ortamda saat bulunmaz.Aynı zamanda dışarıyı gösteren camlar olmadığından orada ne kadar süre geçirdiğinizi anlayamazsınız.İçkiler ücretsizdir veya ucuzdur.İçtikçe mantıklı düşünememeye başlarsınız.Bir yandanda ayık kalabilmeniz için sürekli ortama yoğun oksijen pompalanır.Böylece daha çok para harcarsınız.Slot makinelerinin yanlarına lavanta benzeri kokular sıkılır.ve Yapılan bir araştırmaya göre bu kokunun slot makinelerinin yanında kalma olasılığınızı yükselttiği görülmüştür.
Yani kısaca sizin zihinlerinize girmek için her şeyi yapacaklar
Bu yöntemleri kullanmak onlar için parmaklarını şıklatıp uyu demekten çok daha kolay ve verimlidir.Bu yüzden eğer bu konuda bilgi sahibi olmak isterseniz üst taraftaki linkten ücretsiz mail listeme kayıt olabilirsiniz.Size belli günler ikna ve gizli hipnoz üzerine bilgilendirici mailler göndereceğim.videoyu beğenin ve sonraki videolarımdan haberdar olmak için kanalıma abone olun.Beni izlediğiniz için teşekkürler.

Bu videoda aşağıdaki konulardan bahsedilmiştir:
✅Gizli Hipnoz
✅Gizli hipnoz nasıl yapılır
✅hipnoz nedir
✅hipnoz nasıl yapılır

Merhaba Ben Hüseyin Güngör ,
Bu kanalda hipnoz videoları ve kişisel gelişim videoları paylaşıyorum.Sende hipnoz dan hoşlanıyor ve öğrenmek istiyorsan bu videolar tam sana göre….

Kanalımda Ne tür Videolar Var?
✅Hipnoz Nasıl Yapılır?
✅Kişisel Gelişim Videoları
✅Korkulardan Kurtulma Yolları
✅Sokak Hipnozu Videoları
✅Hafıza Teknikleri

E-Kitaplarımı Satın Almak İçin ➝ http://www.huseyingungor.net

Buradan Abone Olabilirsiniz:
➤ http://bit.ly/2cKUCQZ

Resmi Sitem ➝ http://bit.ly/huseyingungor
Facebook Hesabım➝ http://bit.ly/2cpBh8D
Facebook Sayfam ➝ http://bit.ly/2cahmUW
İnstagram Hesabım ➝ http://bit.ly/2cLiy3L

Kullandığım Müzikler: ➤Epidemic Sound
➤http://bit.ly/1oJdpW0

Partnerim:Makers Studios
➤http://bit.ly/1AudT9V

↪ Oynatma Listelerim:

➤Yeni Videolarım: http://bit.ly/2cKVUvs
➤Hipnoz Eğitimi: http://bit.ly/2cLkOrU
➤Mentalizm: http://bit.ly/2cpmB3S
➤Kişisel Gelişim: http://bit.ly/2cLl3mO
➤ Hipnoz Nasıl Yapılır?: http://bit.ly/2cHjLL2

For More Info Please Visit: www.panguitchballoons.com